За кожним успішним навчальним роком стоять люди, які щодня вкладають у свою справу знання, досвід і частинку душі.

🖇️ У Грицівському ВПУ №38 відбулося підсумкове засідання методичної комісії викладачів та майстрів виробничого навчання професій «Кухар; Пекар» — своєрідна фінальна крапка ще одного насиченого року професійних звершень, творчих пошуків і педагогічних перемог.
🖇️ Методист закладу Катерина Дзьобань подякувала членам комісії за плідну роботу, відповідальність та активну участь у житті освітнього закладу. Особливу увагу було приділено підготовці звітної документації та підбиттю підсумків діяльності за рік.
🖇️ Голова методичної комісії Олена Васільєва-Гаврилюк представила ґрунтовний аналіз роботи комісії у 2025/2026 навчальному році. У кожному досягненні, відкритому уроці, майстер-класі, конкурсі та професійній ініціативі — наполеглива праця педагогів, які формують майбутніх фахівців сфери громадського харчування.
🖇️ Члени комісії виступили з актуальними доповідями, поділилися власними напрацюваннями та обговорили нові можливості для вдосконалення освітнього процесу.
🖇️ Навчальний рік добігає завершення, але попереду — нові ідеї, нові проєкти та нові досягнення.
🖇️ Дякуємо нашим педагогам та майстриням виробничого навчання за відданість професії, творчість і невтомне прагнення навчати та надихати!
 
  
 

  



Коментарі

Популярні дописи з цього блогу